Kursy walut: 1 EUR = 4.28 PLN; 1 USD = 3.88 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (2)
  • Produkty (2)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

JANO Zakład Przetwórstwa Mięsnego

[Polska] Kiełbasy suche i posuszane
2019-08-29

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

To kategoria najwyższej jakości produktów wywodząca się z najlepszych polskich tradycji wędliniarskich. Smak i zapach od zawsze kojarzony utrwaloną na przestrzeni wieków recepturą, która wyselekcjonowany surowiec i naturalne przyprawy komponuje w rozpoznawalnych na całym globie produktach.

Kiełbasy suche i podsuszane wędzone są dymem z drzew owocowych co daje im charakterystyczny kolor i smak. Mała zawartość wody w produkcie gotowym wpływa na uzyskanie długich terminów przydatności i braku konieczności przechowywania ich w pomieszczeniach chłodzonych.
Przechowywane na wisząco w suchym przewiewnym pomieszczeniu o temperaturze 10°C – 18°C nie tracą swoich walorów smakowych, a wręcz przeciwnie intensyfikują swój bukiet zapachowy doprowadzając ich smak do stanu mogącego zaspokoić najwybredniejszych nawet smakoszy.

Proces dojrzewania ma znaczny wpływ na uzyskanie tak wysokiej jakości produktu. Podczas tego procesu zostaje odparowana w specjalnych komorach znaczna część wody zawarta w mięsie. W produkcie pozostają jedynie esencje użytych przypraw i wysokiej jakości mięsa.

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu wyroby, które możemy zaoferować. Jesteśmy dumni z faktu, że zdobyły one uznanie również w oczach gremiów decydujących o przyznaniu im różnych zaszczytów i wyróżnień. Zapraszamy do konsumpcji i życzymy smacznego.
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Artykuły spożywcze -> Mięso i drób, wyroby -> Wieprzowina

 
     
 

JANO Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Ulica:Pyskowicka 16/18
Miasto:Zabrze
Kod pocztowy:41-807
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 32 3733100
Faks: +48 32 3733131

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Aleksandra Widzyk
Telefon stacjonarny: +48 32 3733110
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję